Registration required

Tomasz Mikołajczyk

Nauczyciel informatyki, autor nagradzanego bloga Pan Informatyk (www.paninformatyk.com.pl), zwolennik korzystania z nowych technologii w edukacji. Członek społeczności Superbelfrzy RP. Poza szkołą jest audytorem systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w administracji, szkoleniowcem IT oraz QA Managerem.

Malina Baranowska-Janusz

Psycholożka międzykulturowa, trenerka i koordynatorka projektów antydyskryminacyjnych i wielokulturowych. Absolwentka Psychologii Międzykulturowej (Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej) oraz Podyplomowej Szkoły Trenerów Grupowych przy Laboratorium Psychoedukacji. Pracuje w Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej, gdzie zajmuje się projektami: "Trudny temat: weź to na warsztat!", "Rozmawiajmy o uchodźcach" oraz "Wkręceni w Warszawę. Młodzi w wielokulturowym mieście". Specjalizuje się w tematyce relacji międzykulturowych, adaptacji kulturowej oraz kultury polskiej, a także edukacji antydyskryminacyjnej.

Od ponad 15 lat prowadzi warsztaty wrażliwości kulturowej i umiejętności społecznych.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.

*If you have already registered and can't locate your registration confirmation email click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host